بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد چارسو ابزار کاملا محفوظ می باشد

چارسو ابزار ابزار های ساختمانی جک های سقفی ساختمانی
جک های سقفی ساختمانی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 1

جک های سقفی ساختمانی

کد محصول :

قیمت جک سقفی

جک های سقفی ،جک صلیبی ،شمع فلزی ، یکی از ابزار اساسی در ساختمان سازی مدرن به حساب می آیند که نقش مهمی در کیفت سازه بتنی دارند.جک سقفی نوعی ابزار مهار کننده به حساب می آید که قالب برای مهار سقف های بتنی استفاده میشود . قیمت گذاری جک های سقفی به عوامل گسترده ای بستگی دارد که به دلیل نوسانات قیمت ها برای اطلاع دقیق از قیمت جک های ساختمانی تماس بگیرید.

وزن جک سقفی

وزن جک های زیر سقفی به عواملی مانند نوع لوله استفاده شده در صلیب و در ته جک ، نوع قسمت t شکل جک مطرح یا ثابت بودن قسمت بالایی جک متراژ جک سقفی وغیره مربوط میباشد میباشد

جک های سقفی بسیار سبک خطرناک هستند

استفاده از جک های سقفی بسیار سبک در مصارف عمرانی میتواند خطرناک و حادثه  ایجاد کند .این نوع جک به دلیل وزن بسیار کم و استحکام پایین زیر فشار بتن حالت خود را تغییر داده ویا میشکند که باعث بروز حادثه و ایجاد هزینه اضافه میشود.

چه نوع و چه وزن جک سقفی  مناسب شماست

یکی از ملاک های تولید جک سقفی ارتفاع آن است بهتر است هرچه ارتفاع سقف بیشتر باشد از جک های سنگین تری استفاده کنیم . همچنین نوع سقف و فاصله بین جک های سقفی  در هنگام نصب در زیر سقف نقش مهمی دارد.

 

ک ساختمانی یا همان جک سقفی از جمله ابزاریست که در ساختمان سازی مدرن و اجرای اسکلت بتنی نقش مهمی ایفا میکند . کاربرد اصلی جک ساختمانی مهار موقت سقف تا زمان بتن ریزی و دوره 10 تا 28 روزه بعد از عملیات بتن ریزی میباشد.

برای مهر سقف توسط جک ساختمانی نیاز است به نکاتی توجه کنیم به عنوان مثال ارتفاع جک های ساختمانی باید بیشتر از ارتفاع سقف یا همان ستون های ساختمان باشد . و بهتر است این تغییر ارتفاع حداقل 30 سانتی متر برای سقف های 3متری و 40 سانتی متر برای سقف های 4 تا 5 متر باشد . 

مورد دیگری که باید در استفاده از جک های ساختمانی مورد توجه قرار بگیرد فاصله جک های ساختمانی در زیر سقف هنگام اجرا میباشد . که در سقف های با ارتفاع مختلف و نوع تیرچه یا کرومیت مصرفی و حتی کیفیت جک ساختمانی متغییر باشد که مورد پیشنهاد است که  معمولا در ازای هر متر مربع سقف یک جک سقفی با کیفیت مناسب و به شیوه صحیح قرار گرفته باشد.

یکی دیگر از مهم ترین نکات  در استفاده از جک های ساختمانی مهرت پیمانکار در نصب و اجرای جک سقفی میباشد.

1,200,000 تومان

خرید
با محصولات مشابه مقایسه کن
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • ارسال کالا به سراسر کشور
  • مشاوره تخصصی رایگان
  • ضمانت اصالت کالای معتبر
  • ارسال سریع سفارش خرید

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه